1 / 2
HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI
800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2023 10:55

Штип / Штип

Испраќам по карго    

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%ISPRAVNI
SSD
CENI OD 800 DO 1600DEN

popust za kolicina
HARD DISK 3.5" 2.5"

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

280 МКД

AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

2700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам