1 / 10
Adapteri za laptopi originalni novi
900 МКД
Со вклучен ДДВ
26.01.2022 11:15

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Laptop Adapter DELL 19.5V/2.31A -pin 4.5*3.0
Laptop Adapter Dell 19.5V /4.62A -pin 7.4*5.0
Laptop Adapter Acer 19V /4.74A -pin5.5*1.7
Laptop Adapter Asus 19V /4.7A -pin 5.5*2.5
Laptop Adapter HP 19V /4.74A -pin 7.4*5.0
Laptop Adapter HP 18.5V /4.9A BULLET
Laptop Adapter HP 18.5V /3.5A (yellow pin)
Laptop Adapter HP 19.5V /4.62A -pin4.5*3.0 (blue pin)
Laptop Adapter Lenovo 20V /4.5A -pin 7.9*5.5
Laptop Adapter Lenovo 20V /4.5A -pin head usb/carbon
Laptop Adapter Fujitsu 20V /3.25A -pin 5.5*2.5

Cena: 900 den.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам