1 / 3
reflektor led solaren
200 МКД
17.08.2022 19:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Reflektor led solaren ekstra kvalitet i dobar dizajn se polni na sonceva energija taka sto nemate potreba od nikakvi zici kabli lesno s montira na sekoe mesto se aktivira na dvizenje na okolu 5m. oddalecenost

prajcame po kargo niz cela mk
tel za kontakt :076-666-533

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Inverter-invertor od 12V na 220v 500w 1000w 2000w

2000 МКД

solaren kontroler 30a 60a

899 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам