1 / 4
Dispenzer za sapun
599 МКД
06.02.2022 13:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Диспензер за сапун со автоматска индукција на пена. Сензорот е дизајниран со напредна технологија на инфрацрвено движење со едноставно ставање на раката под сензорот. Водоотпорната технологија спречува сапун или вода да ја корозираат таблата или подлогата и помага да се спречи тонење на куќиштето и батеријата во вода.
Компатибилен е со разни течни средства за дезинфекција на рацете или течности за миење садови, како и средства за дезинфекција на рацете или лосиони за тело.

Карактеристики:

☑️ Teжина: 450 гр.
☑️ Големина: 20 х 10 х 6 х 4.5 цм.
☑️ Капацитет: 250мл
☑️ Батерија: 3 делови.
☑️ Материјал: ABS - Пластика.
☑️ Процес: Автоматски.
☑️ Боја: Бела.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set zastitni podlogi

199 МКД

Dispenzer za sapun

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам