1 / 4
SAF OSOVINI KOMPLETNI
По Договор
11.08.2022 00:29

Битола / Битола

📍Se prodavaat dve Saf Osovini
📍Kompletni✔
📍Odlicna sostojba✔
📍Cena: po dogovor.
<------------------------------------------------------------------------>
📍Imam uste 3,Osovini Saf , za prodavanje✔
📍kompletni , Vo Ispravna sostojba✔
📍Cena: po dogovor.
📍za poveke samo na tel:☎️070817597☎️ Viber / WhatsApp na istiot broj👈.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од: Претпријатие

ВАЛЕНТИН
Ул.Бистра 78а.
Потврден огласувач
070-817-597
Испрати Е-маил до огласувачот

GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5

0 €

СУШАРА SUSARA NA STRUJA

1150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам