1 / 4
Алармни системи PARADOX ,SATEL ,TELETEK прод. монтажа сервис
350 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.03.2023 13:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

https://performa.mk/
Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис и проектирање на
Алармни системи од познатите брендови Paradox,Teletek ,Hikvision, Satel

Можност за жичани и безжичани системи со дојава на телефон

Цени од 350е со монтажа за жичен систем со 2 сензора ,2 сирени (за поголема безбедност) ,акомулатор 7Ah централа и тастатура со 2 години гаранција.

Монтажа низ цела територија на Македонија.

Перформа Kомпјутери ДООЕЛ располага со професионална опрема од познатите брендови Dahua ,Hikvision , Longse,Teletek , Satel , Paradox , etc

Слободно побарајте понуда за
-Алармни систени
-Домофонија Видеофонија
-Видео надзор
-Противпожарни системи
-Евиденција на работно време
-Паметен Дом

Во секое време подготвени да одговориме на барањата на клиентите. Ви стоиме на располагање со нашето 10+ годишно искуство.

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

280 €

AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

3000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам