1 / 4
Mehanicki merac na pritisok
299 МКД
18.05.2023 12:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚘 Механички мерач на притисок за мотоцикли, автомобили, камиони и сл. Изработен од висококвалитетна легура на цинк и метален материјал, цврст и издржлив. Корисна алатка за вашиот автомобил, велосипед или камион да одржува правилен притисок, да го намали абењето и да го продолжи животниот век на гумите.

✅ Материјал: легура на цинк и метал.
✅ 2 Вида на мерна единица: kg/cm2, lb/sq.in.
✅ Погоден за мотоцикли, автомобили, камиони, автобуси итн.
✅ Копче за издишување.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Alatki za izvlekuvanje na sitni delovi

799 МКД

Povekjenamenski starter - power bank

3150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам