1 / 1
ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI
900 МКД
Цената е фиксна
18.04.2023 13:36

Штип / Штип

ne se site navedeni imam poveke
ima i novi orginalni ceni od 950den do 1050den
hp hipro 19V 7.1A
Dell 19.5V 7.7A 150W
hp 19V 12.5A
liteon 19V 3.42A
HP 18.5V 3.5A
FUJITSU 19V 4.22A
DELL 19V 3.16A
DELL 19.5V 4.62A
LI SHIN 20V 3.25A
LITEON 20V 4.5A
ASUS 19V 3.42A
HP
ASUS

orginalni , zamenski i univerzalni
polnac
polnaci
adapter

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

15.6 LCD ekran za laptop so neonka

2500 МКД

novo 600W Gembird 80Plus Bronze napojuvanje real power

45 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам