1 / 12
PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI
По Договор
14.07.2022 08:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,VITRINI...) PO ZELBA I SO IDEJNO RESENIE..

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

MY PROJECT - JOVICA
Потврден огласувач
070774000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам