1 / 12
СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)
1 МКД
02.12.2022 09:25

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Servis, bazdarejne i vagi- vaga
PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA:

NOVI MODELI NA VAGI KOJ STO VADAT BAR-KOD ETIKETI (ISTI SE KAKO NA SLIKITE) PO EKSTRA CENI

- ZA KOLONIJAL SO INOXS PLATFORMI OD 3KG DO 60 KG
- ZA MELNICI STOVRISTA OD 150 DO 5000KG. SO PLATFORMI PO ZELBA NA KUPUVACOT. 800X800MM ; 1.25X1,25 ; 1,5X1,5 ; 2X 2METRA
- PRODAVAME I KAMIONSKI VAGI SO SLEDNITE DIMENZII:

3 METRA SIRINA SO DOLZINA OD 6,12,14 DO 18 METRA
(MOZAT DA BIDAT CELOSNO OD CELICNA KONSTRUKCIJA
I MOZAT DA BIDAT OD BETONSKO CELICNA KONSTRUKCIJA

SITE VAGI SE BAZDARENI ,SO DVE GODINI GARANCIJA I OBEZBEDEN SERVIS VO NAREDNITE 10 GODINI.
ISTO TAKA VRSIME SERVIS I BAZDAREJNE NA SITE VIDOVI NA VAGI.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам