1 / 9
NOV APARAT SO ZIVA
1.400 МКД
18.03.2023 16:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN.
MOZE DA SE ISPRATI PO KARGO EKSPRES NASEKADE NIZ MK.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Gerber
Потврден огласувач
071264065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам