1 / 9
Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење
350 МКД
Цената не е фиксна
12.11.2022 10:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Избегнете го рчењето, рабудете се наспани и оставете ги и другите да се наспијат.
Едно од решенијата, а воедно и најевтино е прстенот-штипка за на нос со магнети.
Цена само 350,00 денари.
Попуст на количина.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам