1 / 12
KUKA BARDOVCI NA RIDOT
350.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 17:55

Карпош / Скопје

Број на соби:

12

Квадратура:

409 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.4

Вкупна површина:
Плац 488,25 м2
Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткровје, поврзани со заеднички влез и стубиште, но во исто време и катно поделени. Значи, може да функционира како целина за побројно семејство или како три поединечни апартмани.
Располага со:
Три дневни салони
Осум спални
Три купатила
Две гостински WC-a
Остава за храна
Утилити ( перална, сушара )
Тераса на секоја просторија
Три паркинг места
Сопствено парно на цврсто гориво, со можност да се прилагоди на нафта или гас и со можност за поединечно катно исклучување
Уреден двор со бројни украсни садници и фурна со скара
Објектот е прилагоден на вода,струја и канализација .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

gogo
Потврден огласувач
078247374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам