1 / 3
Audio oprema za camec , gliser , marine pioneer alpine
1 МКД
29.07.2022 09:37

Скопје Центар / Скопје

Prodavam avtoradija i zvucnici za
- Brodovi
- gliseri
- camci

Od poveke brendovi PIONEER , ALPINE ,SAL , SKYTRONIC , SAL

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

WHARFEDALE DIAMOND 11

21900 МКД

zvucnici , basovi, sredni, horni, skretnici zec

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам