1 / 9
INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK
1 €
Цената не е фиксна
26.07.2022 07:53

Гази Баба / Скопје

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP SISTEMI SO EDNA ILI DVE KADI ZA KUJNI HOTELI RESTORANI I DRUGO.
EFTINI CENI I DOSTAVA DO VASATA ADRESA.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078397558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам