1 / 4
Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost
399 МКД
14.01.2023 16:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност на воздухот. Приказ на температура, влажност и часовник во исто време на голем LCD дисплеј, за лесно читање. Совршен за во вашиот дом или канцеларија.

☑ Температурен опсег: -50C ~ +70C.
☑ Опсег на влажност: 10% 99% RH.
☑ Функција на часовник и календар (месец и датум).
☑ Аларм Функција.
☑ Избор на мерење: 12 / 24 часа.
☑ Напојување: 1.5V (AAA).
☑ Димензија на производот: 10 x 9 x 2cm.
☑ Тежина: 160гр.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 14 pricvrstuvaci

150 МКД

Lepenki za detoksifikacija

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам