1 / 2
Se prodava Mesto/Plac atar Krklino
1 €
12.02.2023 23:32

Битола / Битола

Квадратура:

7400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino
Mestototo e na samo 100metri od petljata kaj krklino isotot e zaogradeno so orada so porta most za teski vozila a ima i mal pomosen objekt vo istoto
Za isoto ima dokumentacija za prenamena od zemjodelsko vo gradezno zemjiste
Informacii na tel 070/237-005
075/808-967

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilco
Ruzveltova 36
Потврден огласувач
070237005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам