1 / 11
Profesionalni ranci za site vidovi harmoniki!!
1 €
17.03.2023 09:29

Скопје Центар / Скопје

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki.
-Rancite se izraboteni od mnogu jak i kvaliteten materijal otporen na ubari, vlaga, garancija za kvalitet!
🚚Prakajm po kargo niz cela Makedonija!


🏪Погледнете ги сите наши продукти на нашата официјална FACEBOOK страна
➡️ https://www.facebook.com/nikolovski.accordions.5
- Нудиме голем избор на сите видови хармоники, како и голем избор на каишки, ранци и се за вашата хармоника!

☎️За повеќе информации јавете се:
071680622 (viber/whats up)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikolovski Accordions
Потврден огласувач
071680622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам