1 / 1
Се издава или продава дуќан
По Договор
10.06.2021 15:03

Демир Хисар

Квадратура:

80 m²

Греење:

Дрва

Za povekje info na broj

076/22-11-00

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076-22-11-00
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам