1 / 6
Bluetooth Headset - Нови слушалки
550 МКД
29.04.2022 13:33

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Bluetooth Headset HBS-730 Neckband - availbale in White and Black color

Блутут безжични стерео слушалки со магнетни држачи и вибрации, достапни во црна и бела боја

True Freedom for Music
flexible neck strap with memory elastic function
incoming calls vibration alert
easy to carry, noice reduction, echo elimination
can connect to two cellphones
play/pause button,
forward/backward button,
volume up/down button,
magnetic earphone lock
up to 360hours of standby
up to 10hours of talk / music playback time
less then 2.5hours of recharge time
micro usb charging port

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta

Tel. 02/ 32 32 488 , 072/ 251 521
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxell Legacy Headphones with microphone - Novi

450 МКД

Desktop Microphone with Stand - Novi

280 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам