1 / 1
Elektricno kebe NOVI IPELCE
1 МКД
Цената е фиксна
06.03.2022 11:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi
Elektricni kebinja
Dimena 120x160cm
Lesno za rakuvanje
Posebno dokolku spiete.vo ladna prostorija
Ipekce turski brend
Sega so besplatna isporaka niz 🇲🇰Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам