1 / 3
Продавам тросед, двосед и фотеља
1 МКД
Цената не е фиксна
31.10.2022 10:47

Аеродром / Скопје

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две години 70 000. ТДФ се во одлична состојба .

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
075 282286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам