1 / 8
MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 15:57

Тетово / Тетово

Квадратура:

500 m²

HALA 500M2
Hapsirë e jashtme 250M2
Nadvoresna povrsina 250m2
071255919
Poroj Tetovë

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Avni
Потврден огласувач
071255919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам