1 / 4
Пијанино Беларус
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.12.2022 17:29

Велес / Велес

Пијанино Беларус во одлична состојба

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава / Можна е замена од:

Neno
Потврден огласувач
070230257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам