1 / 8
Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање
1 МКД
28.06.2022 21:50

Куманово / Куманово

Инсталирање на сите
Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10
Office-пакет и други потребни софтвери по желба.
Форматирање и чистење.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам