1 / 7
Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech
1.500 МКД
07.01.2022 14:23

Велес / Велес

Се продаваат комплет

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
078 215 871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам