1 / 1
Бенч клупа за вежбање
4.499 €
Цената е фиксна
15.06.2022 11:26

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Рамна бенч клупа за вежбање
Посетете ја нашата Facebook страна Gym Bull - Опрема за бодибилдинг и фитнес
Телефон за нарачки: 076 716 299
Цена: 4499ден
Benc klupa

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Опрема за бодибилдинг
Потврден огласувач
076716299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам