1 / 1
Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.03.2022 12:02

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, јонизира , инхалира, освежува, го прочистува воздухот од лоша миризба. Вашиот дом секогаш ќе има природен мирис и чист воздух од овој уред кој е одличен за сите што имаат проблеми со алергии, астма и дишење.

Доколку сакате да добиете БЕСПЛАТНО ПУРЕЛО, кое што компанијата го продава по цена од 249 евра а вие имате можност да го добиете ЦЕЛОСНО БЕСПЛАТНО само кликнете на линкот и пријавете се а ние во најбрз можен рок ке ве исконтактираме.


*Доколку не ви го отвара линкот копирајте го и отворете го на ''Google''.https://docs.google.com/forms/d/14BJtwZBTxnujMmeXx55klSTyuSZQRBlyp19CeyzPvWY/edit?ts=621e017f

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Librex
Потврден огласувач
070964412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам