1 / 6
PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA
500 МКД
16.11.2022 11:42

Куманово / Куманово

NOVI MREZI TOPKI ZA SHURE : SM58,PG58 , BETA58 , BETA57,BETA 87..

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам