1 / 7
APARAT ZA DISENJE PHILIPS
3.250 €
29.09.2022 09:29

Аеродром / Скопје

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potpomognato disenje PHILLIPS

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

BOBAN
Потврден огласувач
071 200 623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам