1 / 7
Skari na gas
По Договор
31.05.2022 09:19

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нудиме голем избор на скари на жар за вашиот дом.

Цени и карактеристики на линков: https://bit.ly/3L8WUV6За повеке информации јавете се на 02 2580 852 или на 070 355 413.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од: Претпријатие

Баукит Груп/Baukit Grup
Бул. Александар Македонски бб
Потврден огласувач
3892 2580-852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам