1 / 4
PHILIPS FA - 670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER
7.600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 20:42

Кичево

PRODAVAM FHILIPS STEREO AMPLIFIER , POJACALO , MOCNO I SNAZEN PHILIPS,
KAKO NOV , TEZOK OKOLU 9 KG ZA POVEKE INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам