Se bara skaradzija so iskustvo
По Договор
06.02.2023 12:24

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Gostilnica Kaj Bale vo Kapistec ima potreba od skaradzija so rabotno iskustvo za skara na zhar.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Борис
Потврден огласувач
078512693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам