1 / 2
Бојлер високомонтажен за над садопер во исправна состојба.
1.900 МКД
16.03.2023 22:14

Гевгелија / Гевгелија

Се продава функционален зачуван високомонтажен ел.бојлер Кончар 1500W од 10л. за над садопер ( лавабо). Инфо на 071-251-269 секој ден од 08-21 часот.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Петар Чучанов
Потврден огласувач
071251269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам