1 / 1
Брод за комерцијални цели
По Договор
10.03.2023 21:54

Кавадарци / Кавадарци

Брод Катамаран со должина од 15м и ширина 7м
Од опрема има два мотори од по 136 кс, комплет со пумпи и копчи, осовини, пропелери, ауспуси, кормила, црева, агрегат Yanmar 9kw и друга опрема
За подетални информации на тел.
070 324 001
капацитет од 60-70 патници

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070324001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам