956 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ogrevno Drvo BUKA i DAB 070 646 938 prodazba za celo skopje

1 i 2 klasa kvalitetno evtino prodazba niz celo skopje Tel kontak...


По Договор
или предлог цена
19 мај 11:31Промовирано

Elektrican pila novo

Nova ne koristen kupena vo Germanija


1.850 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56CNC Alati, bancig pili, cirkularski pili, burgii, frezi,

Nudime golem broj na alati za drvo za site vashi potrebi. - Frezi, ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:22Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:20KROJAC (CIRKULAR)

070215786 / 071691201 Krojac MIZRAK PRESTIJ 3,20 Edna godina garan...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Bonsek ( bansek ) za drvo

Prodavam bonsek za drvo so laser i svetlo sece i pod agol


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:43masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 11:39Paleti drveni

Paleti drveni 100x120


130 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14  НОВ ОГЛАС

maxagoni 40 god suf

prodavam daski od rastureni vrati od maxagoni


400 €
или предлог цена
Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

KETEN FREZ SO 3 OPERACIJI HAFFNER SL 100 GERMANY

KETEN FREZ SO 3 OPERACIJI OD GERMANSKI TOP BREND ZA VAKOV VID NA MAS...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 09:33pili za drvo

pili za drvo ch kvalitet !!!!


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:32OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:28Izrabotka na privezoci / привезоци / privezok / привезок

Сакате уникатен рекламен материјал за вашиот бизнис? Или пак сакате...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27STOLARSKA MASHINA -EKSTRA SOSTOJBA

Prodavam industriska kombinirana stolarska MASINA so 4 operacii, abri...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:54Holzher 1308 Xl

Holzher Auriga 1308 Xl. masinata e vo rabotna sostoja redovno odrzuva...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 08:45Masina

Prodavam cirkular so 7.5 kv motor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:18Profesionalna osovina za kombinirana stolarsk masina

Profesionalna osovina za kombinirana stolarska masina so dolzina na s...


200 €
или предлог цена
Вчера 06:27DIHT AVTOMATSKI

DIHTOT E VO SUPER SOSTOJBA I E SO 4 NOZEVI. KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
23 мај 23:47ABRIHTER

MASINATA E VO IZVONREDNA SOSTOJBA KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
23 мај 23:47TRACNA SHLAJFERICA

MASINATA E VO ODLICNA SOSTOJBA. KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
23 мај 23:47Tiplarica

Profesionalna tiplarica za kujni


3.000 €
или предлог цена
23 мај 19:09presa za sperovani vrati

presa za sperovani vrati so elektricni grejaci i 4 vozdusni podigaci ...


1 €
или предлог цена
23 мај 17:40Makita DLS714 2x18v

Akumulatorska potezna pila ( 190 mm ). Masinata e kako nova . Dvizenj...


450 €
или предлог цена
23 мај 16:07Masina za obrabotka na drvo kombinirka

Prodavam polovna masina za obrabotka na drvo - kombinirka. Cena: 1200...


1.200 €
или предлог цена
23 мај 15:30KANTERICA MIZRAK

Kanterica MIZRAK ADVANTAGE-4 mnogu malku koristena i revizirana vo fa...


По Договор
или предлог цена
23 мај 14:44KANTERICA so PREDFREZERI

Nova kanterica so predfrezeri, kratenje napred i nazad do 0 , frezi g...


По Договор
или предлог цена
23 мај 14:43KANTERICA OAV (2M)

Kanterica OAV MAX 330 Taiwan Brand LEPENJE KRATENJE NA 0 NAPRED I ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 14:43PNEUMATSKA PRESA ZA KROJAC

070215786


По Договор
или предлог цена
23 мај 14:42Motorna pila

Motorna pila SOLO 644 e orginal germanska Mnogu malku rabotena no ne...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мај 12:59Nasad na 5 godisni drva Paulowia Elogata

- Nivata ima 28.000 m2 i e locirana pokraj selo Trstenik, opstina Ros...


56.000 €
или предлог цена
23 мај 09:49Фреза и циркулари

Се продават циркулари професионални,гусени со подвижна количка и сече...


900 €
или предлог цена
23 мај 08:53avtomatska masina za bocni letvicki

se prodava avtomatska masina za izrabotka na bocni letvicki (tri frez...


3.800 €
или предлог цена
23 мај 08:53Nukleusi LR-so 6 ramki

Prodavam Nukleusi LR so 6ramki,ramki se hofmanovi izraboteni od lipa


1.100 МКД
или предлог цена
23 мај 08:53Prodavam industriska kombinirana stolarska MASHINA

Prodavam industriska kombinirana stolarska MASINA so 4 operacii, abri...


1.599 €
или предлог цена
23 мај 08:46PALETI

OTKUPUVAM EURO PALETI VO SEKAKVA SOSTOJBA CENATA SE ODREDUVA VO ZAVIS...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 07:56ДАБОВИ талпи, талпи од ДАБ - продавам

Продавам екстра квалитетни дабови талпи со должина од 2м до 4 м. Имам...


4 €
или предлог цена
22 мај 22:02oreovi talpi - talpi od OREV - prodavam

Prodavam talpi od orev podgotveni za rabota vednas. Prodazba na parce...


60 €
или предлог цена
22 мај 22:02Палети 120х80 термички обработени / Paleti 120X80, 120X100.

Се продаваат 1 и 2 класа палети термички обработени со димензии 120Х8...


200 МКД
или предлог цена
22 мај 21:42Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 120X80 isto imame i obicni paleti 120X80 ekstra ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13 €
22 мај 21:42HUSQVARNA FF 61

prodavam Husqvarna for 61 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
22 мај 21:29Cirkular za secenje i razbicuvanje

Motor 7.5 kW so bimetal zastita 5 lista za secenje 50metri gumiran ...


600 €
или предлог цена
22 мај 19:13Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам