Цела Македонија
                           
34101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

Нов стан од 54м2 , наспроти ресторант Пеликатник

Се продава нов стан од 54м2 , во фаза на градба, наспроти ресторант П...


780 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Промовирано

SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC

Se izdava dvosoben 40m2 stan, kompletno namesten ,vo Kapistec/kaj Cv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:00Нов наместен стан во К.Вода, на 10 минути пешки од центар

Потполно наместен нов стан (Интернет,Тв,парно,машини за перење алишта...


330 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:57Станови во градба К. Вода-2 спални - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:49Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:49Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:44Нови Еко - Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 16:33Izdavam stan Bit pazar-Mavrovka

Izdavam 3 soben renoviran namesten stan, za kratok prestoj od period ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:30Izdavam stam Topansko pole

Izdavam 3 soben namesten stan za kratok prestoj vo period od 2 meseci...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:30ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 2-СОБЕН СТАН ВО К.ВОДА - 38м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 2-СОБЕН СТАН ВО К. ВОДА 🏢 Зграда во почетна фаза...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:16ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРСОЊЕРА ВО К.ВОДА

Се изнајмува гарсоњера во К.вода,во непосредна близина на Рампа. �...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:15ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ЗА Д.ПРОСТОР - 64м²

Се изнајмува нов стан за д.простор - канцеларија,во непосредна близин...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:15ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 51м²

🎯 ОТВОРЕН ДЕН ЗА РАЗГЛЕДУВАЊЕ НА СТАН !!! САБОТА - 18.02.2023 г...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:15ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА 3-СОБЕН СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА - 64м²

Се изнајмува 3-собен стан,комплетно реновиран и наместен во Центар,во...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:15ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО К. ВОДА - 39м² + ДВОР

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО К. ВОДА 🏢 Зграда во почетна фаза на град...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:15ЛЕВЕЛ 7 - НОВА ГАРСОЊЕРА ВО К.ВОДА - 33м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВА ГАРСОЊЕРА ВО К. ВОДА 🏢 Зграда во почетна фаза н...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:14ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Д. МААЛО - 50м²

Се изнајмува 2-собен стан,целосно и ексклузивно наместен во Д. Маало,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:14ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ПРЖИНО - 71м²

Се изнајмува нов стан - кат од куќа со 2 спални соби,целосно и екскл...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:14ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН КАЈ МЕРЦЕДЕС- 50м²

Се изнајмува нов комлетно наместен 2- собен стан во непосредна близин...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 16:14ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 60м²

Се продава стан во Н.Лисиче / Реонски Центар Аеродром во непосредна б...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:14ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ВЛАЕ - 69м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ 🏢 Зграда во завршна фаза на градба....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:14Stan za kratok prestoj i nokjevanje

Grkov Apartment се наоѓа во Кисела Вода на Рампа, во нова зграда од 0...


23 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:12Se izdava стан

Se izdava na period podolg od 6 meseci . Klima.Sloboden od 1 juli.071...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:57Prodavam stan vo nas. Cento

Prodavam namesten stan so edna spalna i odvoeni dnevna od kujna . Toa...


55.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:43Stan Centar Ohrid

.


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:39Se izdava stan garsonjera се изнајмува издава for rent

Se izdava stan od 10.07.2023, so celosno moderen enterier, vkupna ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:30Apartman za kratok prestoj/ Апартман за краток престој

Изнајмувам стан за краток престој, во Аеродром кај тобако 2. Нов не в...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:23Se izdava opremen stan vo centarot na gradot

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot vednas do novata bolnic...


1 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 15:19NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 15:16Кисела Вода наместен стан

Комплетно опремен стан 57 m2 ,спална соба,дневна и трепезарија со куј...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:11Се издава еднособен стан, целосно реновиран во Кисела Вода!

Се издава еднособен стан во Кисела Вода кај ОУ ,,Кирил Пејчиновиќ''. ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:59Se izdava/iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom Skopje . Centralna lokac...


1.650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:59PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

PRODAZBA NA STANOVI VO ,,KUZMA RESIDENCE" LUKSUZNI STANOVI POVOLNA ...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:56Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:54Odlicen stan

Трособен стан во Автокоманда, со две спални и две wc,подрум, во одлич...


85.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 14:50Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK I PODOLG PRESTOJ MOZE I MESECNO VO STAR AERODRO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
35 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:49Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:463 STANOVI 3 SOBNI VO GRADBA KAJ SAMPIONCE KISELA VODA !

СЕ ПРОДАВААТ 3 СТАНА ВО ГРАДБА ФАЗА КАРАБИНА КАЈ ШАМПИОНЧЕ КИСЕЛА ВОД...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:39Izdavam stan na Vodno

Stanot ima poseben vlez i dvorno mesto, besplatno TV i Wi-Fi. Na 2km ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:30Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom top lokacija

Stanot e namesten 60m2 vo nova zgrada vselena 2020god so lift na top ...


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:22Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава за 150000 еур или изнајмува за 450 еур комплетно реновиран...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:21Страна 1 од 853

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам