Цела Македонија
                           
538 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

06 авг 20:40Промовирано

KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 16:53SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Денес 15:02PRODAVAM VIKENDICA VO PELINCE

Prodavam vikendica vo Pelince sproti benzinska pumpa 2 kilometri od o...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Денес 13:01Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 12:57Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


23 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

Денес 12:15Ljubanista ohrid kuka karabina

Kuka karabina na 2 kata vo samoto srce na planinata vo ljubanista iz...


18.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Денес 11:52Prodavame Kuka vo Nas.Radisani

Prodavame kuka vo Nas. Radisani vo vtoriot vlez na pocetokot. - Vkup...


88.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Денес 11:36Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморск...


11.999 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

Денес 11:11Studio za Turisti

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi


По Договор
или предлог цена
Денес 10:48Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:52Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN 077805982 077805982 077805982 ...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 08:07Se prodavaat objekti

Se prodavaat dva objekti so dvorno mesto od okolu 700 m2 vo Kumanovo ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 02:25Montazni Vikendicki Vikendici

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


430 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:57Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


50 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 19:02VIKEND KUKA ZA IZNAJMUVANE VO S.NIZEPOLE PELISTER

Vo pazuvite na Baba Planina vo blizina na vrvot Pelister(s.Nizepole) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 14:55ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Вчера 14:42Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Вчера 13:28Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:27Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

Вчера 12:49Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 11:58apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 11:51Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 09:50Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 08:01ВИЛА АЛЕК

Избегнете Ги Летните Горештини. Се издава викендица на патот кон Пони...


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

Вчера 07:17PRODAVAM VIKENDICA VO GRADCE DO PAT

Prodavam vikendica vo gorno Gradce do asvalt za povekje informacii na...


1 €
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

06 авг 22:09Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

06 авг 20:40Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list za...


11 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

06 авг 20:20VIKENDICA VO BELOVODICA

Se prodava kujka .vikendica vo selo Belovodica Stara gradba od kamen ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

06 авг 15:51Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

06 авг 15:36Kamp

Prodavam kamp AS struga


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

06 авг 12:12SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
06 авг 09:35Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
06 авг 08:49IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:32Montazni Celicni Vikendicki

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


430 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

06 авг 07:44Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и ...


105.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

06 авг 02:28Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, наместена е вилата 60m2 на добра локација на план...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Радовиш

Викенд куќи

05 авг 23:35Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 авг 14:15ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

05 авг 13:00Vikendica

Se prodava vikendica na periferijata na gradot


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

05 авг 10:54Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам