Цела Македонија
                   
414 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacinski prostor od 400m2

Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

26 јул 13:00Промовирано

iznajmuvam magacin

iznajmuvam magacin so kvadratura od 76m2 vo krugot na poranesna fabri...


5.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Денес 11:38Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 250m2 i 400m2 na nivo suteren so golema vlez...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Денес 10:42Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 10:42Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrati...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 10:42PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


18.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

Денес 10:33Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

Денес 08:01Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 01:29Разладна комора

Се издава разладна комора 218 м3 на бул. 3 Македонска бригада бр.48 А...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Вчера 22:36Prodavam niva

Se prodava niva vednas posle benziskata pumpa na Okta vo pravec na Ka...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Вчера 21:55SE IZDAVA OBJEKT / MAGACIN NA GLAVEN PAT VO VIZBEGOVO ! ! !

OBJEKTOT / MAGACINOT E NA GLAVEN PAT VO VIZBEGOVO / KACANICKI PAT IMA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Вчера 11:12Se Izdava magacinski prostor 170m2

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Иде...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

Вчера 10:37Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

13 авг 21:35Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

13 авг 17:04Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 авг 12:54IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 авг 12:32Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.08.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

13 авг 00:16MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

12 авг 17:55Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а, индустриска зона Пинти...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:46Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а,индустриска зона Пинтиј...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:39Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:34Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

12 авг 11:27Magacin-garaza 65m2 Karpos

Se izdava 65m2 okeanski magacinski prostor na Teodosij Gologanov spro...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

11 авг 23:15SE IZDAVA MAGACIN VO AERODROM

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

11 авг 16:12Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

11 авг 14:37Magacin/Garza vo Taftalidze/Тафталиџе

Izdavam suteren od 36m2 vo Taftalidze na ul.Damaska so dimenzii 12m x...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

11 авг 13:42Objekt

Objekt 840 m2 ullas so shleper bez nikakfi problemi struja jaka 630 k...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

10 авг 18:48SE IZDAVA MAGACIN VO PORTA VLAE.

IZDAVAM MAGACIN VO PORTA VLAE DO SKALITE OD JUZNA STRANA (PREMA VODNO...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

10 авг 18:04Magacin 350m²

Magacin 350m²


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

10 авг 13:50PRODAVAM MAGACIN SO DELOVEN PROSTOR 1500m2+3000m2 PLAC

PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTE...


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

10 авг 13:13МАГАЦИН ВО КРУГОТ НА ФАБРИКАТА-МЗТ

Магацин на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ околу 350 м/2 со в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

10 авг 09:23IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda. Kontakt:070 27...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 авг 15:47ИЗДАВАМ ХАЛИ/МАГАЦИНИ ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавам хали/магацини во Кисела Вода. Квадратури од 100 м2,140 m2,60...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 авг 15:46Izdavam hali

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda. Kvadraturi od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 авг 15:39SE IZDAVA MAGACINSKI / DELOVEN PROSTOR VO AERODROM / LISICE

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

09 авг 13:49Se prodava Magacin

Podetalni informacii na 075363128


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

09 авг 13:00Деловен простор (стовариште)

Се издава деловен простор на бул.„Борис Трајковски“ 40а, влез од глав...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 авг 12:37Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

09 авг 11:08Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

09 авг 10:04MAGACIN/GARAZA VO PORTA VLAE

Prodavam magacin vo Porta Vlae. Moze i kako garaza.


3.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

08 авг 22:53HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA

HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA SO DIMENZIJA 35x15 DEMONTIRANA


11.990 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
13.990 €
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

08 авг 21:06Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам