Цела Македонија
                   
629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

servis i popravka na laptopi pc televizori

Сервис и поправка на : -Лаптопи -Компјутери -Телевизори и други в...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 13:00Промовирано

Ruter Tenda

Nov ruter Tenda Ac5 raboti na 2 mrezi 2.4ghz i 5ghz odlicen domet na ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:56SMART WACH REDMI NOTE NOTE 2 LITE

NEKORISTEN SAAT MII REDMI NOTE 2 LITE POD GARANCIJA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 20:08Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir

Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir 19 inci. Celiot kompj...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 16:31servis i popravka na laptopi pc televizori

Сервис и поправка на : -Лаптопи -Компјутери -Телевизори и други в...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 13:00Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap top

Profesionalno Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap topi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:22Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:01ROUTER TP LINK FULLPACK

Se prodava TPlink firma router wireles ispravna So kutia i adapter ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 01:12Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows XP, Win 7, Win 8, Win 10 i Wi...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 мар 10:14SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 мар 10:05XFX RX580 8G

Odlicno socuvana kontakt viber


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Останато

21 мар 02:24Shelly 1 / Shelly 2.5 / Shelly 1PM / Shelly RGBW2 /

Голема гама и испорака од лагер на Shelly Smart Wi-Fi Operated релеа....


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

20 мар 21:52Aqara / Smart Home / Apple Home / Google Home / Amazon Alexa

Голем лагер на Smart Home производи од брендот Aqara. За повеќе ин...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

20 мар 21:52DisplayPort to HDMI 1.8m

1080P Display Port DP to HDMI-compatible Cable for Connecting Laptop ...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

20 мар 20:12HDMI to DVI-D cable

HDMI-compatible to DVI-D Adapter Video Cable HDMI-compatible Male to ...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

20 мар 20:124 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter RGB

Motherboard 1 to 10pin fan 4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter Extensio...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

20 мар 20:12Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 мар 11:09Instalacija , preinstalacija na windows i servis (BITOLA)

Вршам инсталација/преинсталација на windows 10/7 брзо , квалитетно и ...


350 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

20 мар 10:06LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

20 мар 09:42Xiaomi Kieslect Smart Tag 3pack - паметен приврзок

Состојба 10/10 некористени smart tags. Инфо: https://setec.mk/inde...


800 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

19 мар 19:03Dalovi za lap top

Delovi za lap top i deskop (hard disk,ram,dvd rezac, polnac za acer...


25 €
или предлог цена
Струга

Останато

19 мар 16:06Sinclair ZX Spectrum

Se prodava kompjuterot od naslovot. Besprekorna sostojba!!


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 мар 10:48Otkupuvam laptopi neispravni ispravni

Otkupuvam laptopi neispravni ispravni pratete ili kazete mi go model...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 мар 10:44RIG - РИГ со 6 графички 6800 XT RED DEVIL

Продавам риг со 6 графички 6800 XT RED DEVIL, AMD нова матична, корис...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

18 мар 22:53stol stolica za kompjuter kancelariska stolica

koristena funkcionalna


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

18 мар 20:30Prodavam Apple Thunderbolt to Thunderbolt Cable

Kako sto glasi naslovot prodavam nov ne koristen Apple Thunderbolt to...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 мар 19:10Duo Tech Services

-Dijagnostika i servis na lap top i desktop PC. -Instalacija na Wind...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

18 мар 18:53Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

18 мар 18:03Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:39Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:38Prodavam profesionalen laminator za hartija

Prodavam profesionalen laminator za hartija f350 a. ***gratis folij...


1.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

17 мар 07:50Напојување Napojuvawe Cooler Master 600 w

Се продава користено напојување Cooler Master 600 RS-600-ACAB-M4 По...


2.150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

16 мар 20:07Телефонски Кабел / Telephone Cable

Се продава телефонски кабел 100 метра црна боја, нов неотпакуван


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 20:02Tenda Wireless WIFI

Се продава нова неотпакувана USB WIFI Tenda со добар опсег на опфаќањ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 20:01Prodavam Voip telefonska centrala

Prodavam voip centrala Grandstream GXW4108


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 19:55WINDOWS 11 I 10 NA USB

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 16:28UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, ...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

15 мар 21:26Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 мар 17:41Montiranje kameri / камери

Montirame kameri dahua 2mp, 5mp, full hd. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Тетово

Останато

15 мар 13:01Сервис на компјутери Servis na kompjuteri kompjuter

Сервисирање и одржување на комјутери и оперативни системи чистење од ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 мар 16:30TP-LINK 24-Port 10/100Mbps Switch

Poloven, ispraven switch so slednive karakteristiki: https://www.t...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 мар 09:37Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам