Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spy Spionski Kameri

wifi spy kameri so 24h pregled na mobilniot i pc od sekoe mesto. kam...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:49Go pro kamera, GoPro kamera

Se prodava Nova Go Pro kamera Hero


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

Вчера 22:11NADVORESNA KAMERA KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e prvata kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem ...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR AHD DVR - FLOUREON 100% NOVI

Нови брендирани AHD камери за надворешна и внатрешна употреба со висо...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11Polaroid-express, Durst-kopir M600 , MAMIYA 645

Analogni fotoaparati za kolekcionari . .- -- CANON A-1 i objektiv ...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

04 мар 17:55Kamera Sony

Kamerata e koristena samo za semejni potrebi. Ima dve baterii.


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

04 мар 09:28SMART WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ ZA VIDEO NADZOR 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
04 мар 08:46KAMERI KAMERA IP WIFI PTZ ZA VIDEO NADZOR NOVI

* Најнови IP WIFI HD 2MP ротирачки камери за видео надзор со многу ви...


2.300 МКД
или предлог цена
03 мар 09:02Nadvoresna Kamera

-Nameneta za nadvoresna i vnatresna upotreba -Gledanje od sekade na ...


2.600 МКД
или предлог цена
02 мар 21:58Wifi ip kamera nagleduvajte ja kamerata so telefon Novi

🔥НАДГЛЕДУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО БЕБЕ ПРЕКУ ТЕЛЕФОН А ВОЕДНО И ВАШИОТ ДОМ🔥 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

02 мар 11:34SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


700 МКД
или предлог цена
02 мар 09:55Sony IP WIFI KAMERI

Jienuo Sony Ip Wifi Камери ЦЕНА 2700 денари (price 45€) -2MP HD ...


2.700 МКД
или предлог цена
01 мар 17:45Kamera Kameri

Kameri za spionska-vnatresna i nadvoresna upotreba so pregled preku m...


2.700 МКД
или предлог цена
01 мар 11:44Kamera za vo kola

Prodavam kamera za vo kola, nova neupotrebena...


700 МКД
или предлог цена
01 мар 07:08Video Nadzor - Kameri

Wifi kameri za nadvoresna upotreba so pregled na mobilniot od sekoe m...


2.600 МКД
или предлог цена
28 фев 13:44Prodavam nova vo paket video kamera Panasonik m 50

Продавам нова во пакет камера Panasonik m 50 - Дај предлог цена и до...


45.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Видео камери - Аналог / Panasonic

26 фев 08:54Dvr hik-vision

Analogen 4 kanalen dvr vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

24 фев 09:04Spy Spionska Kamera

Mala spionska kamera koja snima vo sd karticka. Mora da zema wifi si...


2.999 МКД
или предлог цена
22 фев 17:39POLAROID KAMERI

DVE POLAROID KAMERI


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

22 фев 12:02PTZ Wifi Kameri

wifi ptz kameri za vo kukja-dvor-soba i delovni objekti so jako audio...


3.700 МКД
или предлог цена
21 фев 07:25Videonadzor

Vrsam montaza na profesionalen video nadzor od brendot na dahua, hikv...


3 €
или предлог цена
19 фев 19:31Video snimaci (DVR) za postari kameri.

Polovni ispravni DVR- uredi za postari modeli na kameri. Za dopolnit...


999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

18 фев 13:57stara ruska kamera

neupotrebuvana komplet so site dodatoci za kolekcioneri


4.500 МКД
или предлог цена
16 фев 18:01Prodavam Fotoaparat klasicen Canon prima BF-800

Odlicno socuvan fotoaparat prima BF-800, baterii, 2*1.5v AA.So upats...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Canon

15 фев 13:15RG59 COMBO kabel

Prodavam RG59 COMBO kabel koturi od 100M i od 200M 1m=25 DEN


22 МКД
или предлог цена
14 фев 15:03Kameri

se prodavat tri kameri site se ispravni plus so monitor rabotat per...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

12 фев 20:08Камера

Продавам камера логитек,во супер состојба


600 МКД
или предлог цена
11 фев 10:41Meopta admira 8f filmska kamera

Ispravna Ubavo socuvana


25 €
или предлог цена
10 фев 08:00Kameri za video nadzor

FULL HD kameri za video nadzor Stovi od 1mp i od 2mp Raspolagame i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

09 фев 16:20Kameri Samsung za video nadzor

Dve kameri ispravni Samsung i recorder Hikvision. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Samsung

07 фев 16:27КАМЕРИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Нај ефтината и најквалитетната понуда на безбедносни системи за видео...


99 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

05 фев 20:53Fotoaparat Zenit

Se prodava zacuvan fotoaparat Zenit so blic i polnac za blicot.


1 МКД
или предлог цена
01 фев 16:33Video kaseti VHS (Tdk) 180 min.

Video kaseti Tdk,ednas snimani so film, Odlicna sostojba ,moze da se...


60 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Видео камери - Аналог / JVC

31 јан 14:12PRODAZBA I MONTAZA NA ALARMI,KAMERI,VIDEOFONI

Prodazba i montaza na alarmni sistemi, kameri za video nadzor od prog...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

29 јан 20:21CANON VIDEOCANON LENS 16XZOOM XL 5.5-88mm IS 1;1.6-2.6 FI 72

ISPRAVEN OBJEKTIV ZA KAMERA CANON XL1S


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Canon

25 јан 23:17PRODAZBA I MONTAZA NA ALARMI,KAMERI,VIDEOFONI

PRODAVAM MONTIRAM ALARMI KAMERI VIDEOFONI TEL 070280132 KIRE SVE IMA ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

24 јан 15:09Se prodava analogen fotoaprat review

Vo top sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
19 јан 21:05Se prodava Sony HDR-CX450

Kamerata e odlichno sochuvana. Sleduva so kutija, polnach i HDMI kabe...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

18 јан 12:29Картица за видео надзор за десктоп комјутер

Нова картица 4 канали.


1.990 МКД
или предлог цена
16 јан 10:30Panasonic video kamera 80gb hdd full hd

Video kamerata e kak nov mnogu malku koristen Gradena hdd od 80gb ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:02Страна 1 од 4