1 / 12
Radijator. Radijatori novi
60 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 23:26

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POSLEDEN POPUST ZA KRAJ NA SEZONATA.

Ekstra ceni.
60 evra od metar.
600x 1000 -60 evra.
600x1200 - 72 evra
600x1400 - 84evra.
600x1600 -96 evra.
600x1800 -108 evra.
600x2000 -120 evra.
Imame i registri za vo kupatilo po Ekstra ceni. Radijatorite se so celosna spirala vnatre.

Stigna nova pratka.
Imame se za parno greenje po najniski ceni:aluplast, peks, bakar, kompozitni cevki itn...
Akcija aluplast f-16 APE madi in ITALY za samo 40den za metar.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
070673670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам