1 / 4
Set zastitni podlogi
199 МКД
18.08.2022 13:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Сет 4 гумирани подлоги. Подлогата e направена од пластика од смолести влакна и TPU лепак. Има добра носивост, цврстина и отпорност на абење, отпорност на влага, отпорност на корозија. Дихтунгот е специјално изработен од гума, која има ефект против лизгање и апсорпција на удари. Подигнете го мебелот и домашните апарати за неколку сантиметри за да го олесните чистењето и да најдете работи на подот, ефикасно спречувајќи ја влагата и мувлата.

☑️ Погоден за машина за перење, машина за сушење, фрижидер или други машини или мебел што треба да ја подигне висината и да остане стабилен.
☑️ Силен отпор на притисок.
☑️ Отпорен на абење.
☑️ Димензија: 8.5 x 5 x 4cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set zastitni podlogi

199 МКД

Dispenzer za sapun

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам