1 / 1
Држач за бенч, сталак за бенч, Drzac za benc, Stalak za benc
4.499 МКД
01.08.2022 15:21

Битола / Битола

Држач за шипка за бенч клупа 5499
Рамна бенч клупа 4499

Број за контакт 076/716-299

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Опрема за бодибилдинг
Потврден огласувач
076716299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам