1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО
20 €
23.12.2022 14:17

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000M2, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФАРМИТЕ. ДО ПАРЦЕЛАТА ИМА ПРИКЛУЧОЦИ ЗА СТРУЈА И ВОДА.

ЦЕНА:20ЕВРА/М2

ДЕТАЛИ ЗА ПАРЦЕЛАТА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211
PLANB - СЕКОГАШ ИМА РЕШЕНИЕ

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ДИХОВО

12 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам