815 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


190 €
или предлог цена
Вчера 23:05MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:04Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:45Furna za leb

Se prodava furna za leb so 4 etazi so plin Info na ovoj tel broj 075...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

Вчера 18:33Trofazeni ventilatori

Trofazeni ventilatori


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:02NOVI Elektromotori so vretenast reduktor

www.unimer.mk Novi elektromotori 3-fazni so reduktor 56 obrtai vo mi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:59Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za GROZJE,...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:40Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


360 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB

Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за машина за печењ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:00Tendi zelatini pergoli nastresnici

071 222 121 071 222 121 071 222 121 Izrabotka na site vidovi tendi...


1 €
или предлог цена
25 сеп 23:29JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
25 сеп 20:56- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
25 сеп 20:55Graverka PARKSIDE

Prodavam graverka PARKSIDE PFBS 160 B2, nova nekoristena, povolno. ...


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 10:30Destilator od inoks 30 litri - kazan za rakija

Destilator od inoks 30 litri - kazan za destiliranje alkohol od 30 li...


250 €
или предлог цена
25 сеп 10:30polnacka za kobasica i kebap oprema za mesara,restoran,hotel

ПОЛНАЧКА / ТОП/ШПРИЦ ЗА КОЛБАСИ-ЌЕБАПИ Полначка за колбаси со 4 разл...


1 €
или предлог цена
25 сеп 00:00Mesarska oprema panj,daska,nozevi,pili,satari,masati,cingeli

☎️ 078 243 423 00389 78 243 423 Viber, WhatsApp Mesarska oprema za ...


20 €
или предлог цена
24 сеп 23:59Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:39Laminator Fritsch Rollfix E

Laminator Fritsch Rollfix E Full automatic Link na youtube: ht...


1 €
или предлог цена
24 сеп 19:56Laminator Seewer Rondo automatic

Laminator Seewer Rondo full automatic Moznost na memoriranje na prog...


1 €
или предлог цена
24 сеп 19:56Mikser pekarski mesarski

Mikser za testo i meso Mikser pekarski i mesarski Kapacitet 80l ...


1 €
или предлог цена
24 сеп 19:55Kompresor 1 Компресор 1

Компресорска глава/пумпа 4 kw 10 bar


По Договор
или предлог цена
24 сеп 14:53Brojac vibro dozator za pakuvanje

Brojac vibro dozator za pakuvanje


390 €
или предлог цена
24 сеп 13:36Avtomatska dozerka pakerka za zrnesti proizvodi

Avtomatska dozerka pakerka za zrnesti proizvodi vo plasticni ili kart...


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:36Industriski Aspirator filter za prasina

Se prodava aspirator Donaldson


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:36Ladenje ciler isparivac

Se prodava


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:35Etiketirka

Se prodava etiketirka


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:35TRANSPORTNI TRAKI LENTI traka lenta razlizni dimezii

Se prodavaat transportni lenti traki so razlicna sirina i dolzina


300 €
или предлог цена
24 сеп 13:35Linija za cokoladiranje

Linija za cokoladiranje sostavena od cokoladirka i tunel za ladenje


9.900 €
или предлог цена
24 сеп 13:34Masina termoforming plastika ambalaza

Se prodava masina za proizvodstvo na termoformirana ambalaza, moze za...


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:34Dozator za gusti smesi

Se prodavaat dozatori za prehrana, kozmetika ili hemija Krem, med, m...


1.000 €
или предлог цена
24 сеп 13:34KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
24 сеп 09:51Пакерки за прашкасти и зрнести производи

Се продаваат машиниве едната е за пакување производи од 5 г и 10 г а ...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

24 сеп 09:23Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
250.000 €
24 сеп 04:43Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х...


250 €
или предлог цена
23 сеп 19:00Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 13:56Vibrator vibro motori

Novi Vibratori motori Tel.071 220667


350 €
или предлог цена
23 сеп 10:10PESKARA

INDUSTRISKA PESKARA PROIZVODSTVO SOP KRSKO VO PERFEKTNA SOSTOJBA IMA ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 10:08MASINA

Se prodava ispravna masina za proizvodstvo na pijaloci tel 078 525 923


599 €
или предлог цена
22 сеп 20:45Remeni za elektro motor

Се продаваат ременици кои може да се монтираат на електромотор. Ремен...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:17Elektromagnetni rasporednici

Se prodavaat slednite elektromagnetni rasporednici: - 177-0100G/J0...


250 €
или предлог цена
22 сеп 12:16Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам