Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
5294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36Промовирано

IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Денес 11:21Atomizer po moznost zamena so vlekac

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni. dvo klipna pump...


850 €
или предлог цена
Денес 10:38Traktor Univerzal 445.1991 god

Traktor Yniverzal 445.1991 god.so plugovi i drljachi.dobra sostojba.i...


3.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 10:20КАРДАНИ

Сите модели на кардани по најповолни цени само во ЕВРО СТИЛ - Битола,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:10Опрема за шумарство и градинарство

Машини за перење под висок притисок, моторни и електрични пили, триме...


1 €
или предлог цена
Денес 10:10Trobrazden plug / Тробразден плуг

Продавам тробразден плуг. Цена: 900 еур


900 €
или предлог цена
Денес 10:03Dvobrazden plug obrtac / Двобразден плуг обртач

Продавам двобразден плуг обраќач Цена: 800 еур


800 €
или предлог цена
Денес 10:03Gumi traktorski 650 75 38 / 620 75 26 so bandazi

Se prodavaat cetiri gumi Nokian so bandazi izvadeni od ist traktor. ...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:03Тракторска приколка

Се продава скоро нова тракторска приколка неколку пати само користена...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:19Мотокултиватор OKAY NP-140D Дизел

Спецификации за мотокултиватор NP-140D: ✅ Дизел мотор со моќност о...


1.250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 09:07Мотокултиватор OKAY 105DE Дизел + Електричен СТАРТ

⤵ Спецификации за модел OKAY 105DE Дизел + Електричен СТАРТ⤵ ✅ Ди...


46.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 09:07Мотокултиватор OKAY NP – 100FC-Z дизел

Спецификации за NP – 100 FC-Z ✅ Директен кардански пренос на мотор...


36.900 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 09:07Мотокултиватор NP – 100 Бензин

⤵ Спецификации за модел NP - 100 Бензин: ⤵ ✅Директен кардански пр...


29.900 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 09:07МОТОКУЛТИВАТОР НП-75 бензин

⭕ РЕДОВНА ЦЕНА 35.300 ⭕ 💸ПРОМО ЦЕНА 25.900 денари💸 Можност за п...


25.900 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 09:07gumi гуми 7 50 16 ATF 14 PR

078333158 viber ATF - visok kvalitet - made in India - isporaka...


89 €
или предлог цена
Денес 08:55Plug

Prodavam plugovi vo dobra sostojba moze da se probat vo sekoe vreme


666 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Денес 08:55Freza pipalica

Se prodava, frezata e vo ispravna sostojba odgovara na ferguson 539 i...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:52KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

KUPUVAM TRAKTORI !!!!!! NAPOMENUVAM !!!! OD PRILEP I KRUSEVO...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 08:41Gumi so bandasi za traktorska prikolica

Gumi so bandasi 9.00 r 20 za traktorska prikolica 2 komada


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:25Tractor univerzal 445

Socuvan


3.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 08:20JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.


1 €
или предлог цена
Денес 07:53Traktor IMT 539

Se prodava traktor imt 539 proizveden 1989 god vo odlicna sostojba. O...


5.000 €
или предлог цена
Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava sealka,prikolica,gubrerasturac(ciklon)

Prikolica 2 osovinska so klip za kipiranje cena1200€ми Gubrerastur...


1 €
или предлог цена
Денес 05:48TRAKTOR LANDINI 8500

se prodava traktor landini so hidraulicen volan novi gumi vo odlicna ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 05:33IMT 577

Traktorot e vo dobra sostojba se prodava zašto nese raboti za poveke ...


3.800 €
или предлог цена
Денес 00:06Se prodava traktor

Se prodava traktor Hinomoto informaci na 071313560


1 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 23:36brana

se prodava orginal beogradska brana


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25pllug

se prodava leskovacki plug


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25IMT 542

IMT542 PRV GAZDA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA 4000EVE


4.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 23:19CEFKI

CEFKI F70 CENA 1200DEN F90 CENA 1400 DEN TOPOVI CENA 12000DEN SO P...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 23:19Traktor IMT558

Se prodava traktor IMT558 4 novi gumi Motor 60 ks ITNO cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 22:53MASINA ZA FOLIJA

SE PRODAVAAT NOVI PRIKLUCNI MASINI ZA POSTAVUVANJE FOLIJA I SISTEM K...


900 €
или предлог цена
Вчера 22:19Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

Vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba tel 070 235 054


480 €
или предлог цена
Вчера 22:01Baliracka New Holland

Se prodava baliracka New Holland, vo odlicna sostojba ne e rabotena p...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 21:26Traktor Ford 3000

Traktorot e vo vozna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:20  НОВ ОГЛАС

Fordson Dexta

Traktorot e vo odlicna sostojba remontiran pred godina Dena smeneto s...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

SEKAKOV VID NA DELOVI ZA ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Se prodavaat sekakov vid na delovi za zemjodelska mehanizacija! TRAKT...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:07crevo za toma vinkovic

crevo za hidraulika za pod sediste so matica F 22 F 27 ispora...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:22Ford 3000

Traktoro e remontira so novi gumi registriran vo odlicna sostojba.Ne ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

IMT 539

Registriran Novi gumi 1986 Cena po dogovor


2 €
или предлог цена
Вчера 19:53Страна 1 од 133

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам