Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Комплетен сет на опрема за скијање - SALOMON + UVEX

Се продава комплетен сет на опрема за скијање : SALOMON - Скии, стап...


160 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.500 €
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

Денес 16:12Kaciga UVEX kako nova

Odlicna sistijba M /L golemina ZVONETE NA BR 071 368368


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:11STOCKLI SL WORLD CUP

Skii stockli sl world cup model 2017 160sm.vo odlicna sostojba 120€ 0...


120 €
или предлог цена
Денес 16:06SKII -СКИИ ЕЛАН

Продавам скии , користени само една сезона, со везови и штеки (стапо...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:56Cevli / cizmi za skijanje ALPINA

Alpina čizmi br.44 - 45


20 €
или предлог цена
Денес 15:52Ski Konduri, Skii, Kaciga, Stapcinja

Ski oprema Novi i Polovni Ski Stapcinja vo poveke dimenzii Skii ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:15Skii Ski Konduri Pancerici

Novi i Polovni Ski Konduri Maski Zenski i Detski Broevi od 23 dets...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:15Skii , Kaciga za Ski, Konduri za Ski

Kacigi, Skii, Konduri i Stapcinja Novi i Polovni Skii dimenzii od ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:15Skii i ski konduri , head fisher rossignol

+359877300976 viber +38970239633 viber +38970239633 povik Ski novi...


1 €
или предлог цена
Денес 15:15Snowboard ski zimska jakna komplet

Се продава комплет за snowboard во одлична состојба: - Јакна Special ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

Денес 15:03Snowboard perfect

Се продава сноуборд висина 140 сантиметри, црна боја со везови Elan. ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Денес 15:03Detski ski snowboard naocari

Се продаваат детски ски сноуборд наочари Smith junior. Возраст 5-10 г...


500 МКД
или предлог цена
Денес 15:03SKII VOLKL 168CM

Prodavam socuvani skii Volkl 168cm (germanski proizvod) so vezovi odl...


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 14:43Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 14:42Нова и користена скии опрема

071394728 САМО НА ВИБЕР Скии користени една сезона и направен серви...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:31ICEPEAK jakna za skianje soft shell Xl

Maska jakna za skianje Soft shell Icepeak. 5000/5000 mm membrana odli...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

Денес 14:15ICEPEAK pantaloni za skianje xl ili 56br

Pantaloni za skianje mnogu malku noseni bez nikakvi ostetuvanja kako ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

Денес 14:15Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00ski oprema

Tri para skii 1. Head 170 sm - 1500 denari 2. Atomic 170 sm - 1000...


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat Novi-skii,konduri,kaciga,naocari i stapcinja

Se prodavaat skros novi nekoristeni: Skii-visina 170cm cena 15.000 d...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Денес 13:00Salomon Skii

Se prodavaat salomon skii(190cm)so vezovi vo odlicna sostojba ne mnog...


50 €
или предлог цена
Денес 12:59Se prodavaat skii i markeri

Se prodavaat novi ski i markeri


1 €
или предлог цена
Денес 12:51konduri za skijanje TECNICA

Konduri TECNICA br.41 solidno socuvani


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Kratki skii BIGFOOT

Novi skii Bigfoot


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:44Chevli za skijacko trcanje SALOMON

Chevli za skijacko trcanje SALOMON broj 40.


900 МКД
или предлог цена
Денес 12:44Ski Atomic Blizzard Fishcer Volkl (скии)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ НА СИТЕ СКИИ Atomic ETL R 165cm - 6000 денари B...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Dteska Skijacka oprema

Se porodava detska skijacka oprema Maska jakna dvodelna slika 1,2...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Skii Volkl racetiger

Se prodavaat skii Volkal racetiger 1.63m so vezovi Marker rt


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Se prodavaat Skii so Konduri

Se prodavaat skii Atomik 180 cm, stapcinja Elan i konduri Alpina br 4...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Prodavam Snowboard Salomon 161 Transfer

dobro sochuvan info tel 070357522


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:42Cevli Nordica

Prodavam ski cevli Nordica br 42 povolno


1 €
или предлог цена
Денес 10:36Продавам Скии, скоро нови, евтино

Продавам ефтини, малку користени и скоро нови скии /карвинки/ компл...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:16SKII I CIZMI HEAD

Skii HEAD 190CM Skii HEAD 150CM Skii HEAD 130CM Cizmi HEAD 36/37 ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:09Se prodava kaciga I pantoloni

Pantolonite se crivit, golemina L noseni samo nekolku pati.


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 10:01NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 09:46NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Денес 09:46NAOCARI ZA SKI SNOWBOARD VELOSIPED MOTOR - 100% NOVI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:46SKII HEAD REV 70 ERA 3 170CM. 12 RADIUS ODLICNO SOSTOJBA

Se prodavaat skii HEAD REV 70 ERA 3 SKII 170CM. 12 RADIUS So ...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:20Skii

Prodavam skii elan


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Денес 08:30Страна 1 од 51