Цела Македонија
                   
7496 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prik...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 13:20Промовирано

Plac

Prodavam plac vo drma 3114 m2, so izgraden objekt od 297m2 ( legalizi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:43Промовирано

Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 04:54Плац за градење на посебна маркица со стара куќа

Инвеститорска понуда: градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 03:04Плац во центар

Инвеститорска понуда: градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 03:03Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 02:14Niva vo Bedinje

Se prodava niva so povrsina od 1939m2 vo mesto vikano Reka vo Bedinje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 02:11Плац Стопански двор ОБИКОЛНИЦА Plac Stopanski Dvor OBIKOLNIC

Na ledinata nad kluckata. Otvoren pogled kon Skopje.


37 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:01Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:59Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:59Plac megu Gorno-Dolno Lisice 4600m2 -vtor red

Se naoga pozadi ,, KOPRINT "na 180m od glavna ulica .... INDUSTRISKA...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:19Plac / Zapocnata kukja vo Dobrsane Dobrosane Vera Kotorka

Se prodava plac so zapocnata gradba(podrumski del i ploca) vo naselba...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:55Plac vo Volkovo

Се продава плац од 617 м2 во Волково со уреден имотен лист во градeжн...


36 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:44GRADEZNI PLACEVI (URBANIZIRANI)

PRODAVAME GRADEZNI PLACEVI ,placevite se na TOP lokacija,so GRADSKI v...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:36PLAC SO OBJEKTI VO INDUSTRISKA ZONA

32 m2 kancelariski prostor 35m2 deloven prostor 150 m2 magacinski ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:34Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:30Gradezno zemjiste vo Strumica

.


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 22:28Plac Jurumleri

Se prodava plac vo naselba Goce Delcev cena 29 evra kvadrat ...


29 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:16PRODAVAM NIVI !!!

PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO 1052M2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:13СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

Се продаваат ниви погодни за секаква намена.Има разни квадратури.Цена...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ

На КП 192/1 КО Маџари И.Л. 68981 Во Инџиково, лепенка до Makweld. Мо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:56СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ

На КП 4949/20 КО Маџари И.Л. 25829 На ул. Сингелиќ до Детско Село Це...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:56Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:43PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 21:41Se prodava plac vo Gorno Lisice

se prodava plac vo Gorno Lisice na odlicna lokacija,nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:27Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:26Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:23Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane

Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane mala poganci so broj na imoten ...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:54MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:31Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 30 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
Вчера 20:30Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 20:22Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 20:19OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:07Niva

Nivata se naoga vo selo bunarzik i pogodna e za vikendica info na tel...


15.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:06НИВА-ОВОШТАРНИК

Се продават 2 ниви овоштарници (2 декари и 3 декари) заградени со бет...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 20:04Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 18:52Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 18:51Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41NIVA НИВА

Се продава или изнајмува земјиште во Крани м.в.Кале Колиба, на 100м о...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:26Се продава нива во Горно Садво - Прилеп

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на...


6 €
или предлог цена
Вчера 18:25Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


45 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:00Многу поволно се продава Бизнис плац од 201 м2

Многу поволно се продава Бизнис плац од 201 м2 во централното градско...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:45Страна 1 од 188

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам