Подкатегорија:
                   
1513 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 10:25KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 09:54STOLICI

Prodavam 8 stolici 1800 denari edna zvonete na ovoj te...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:40Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:04SE PRODAVAAT SANKERSKI STOLOVI

Se prodavaat dva sankerski stolovi novi nekoristeni


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 08:58Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


1.000 €
или предлог цена
Денес 07:34Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41КЛУБ МАСИЧКИ

Изработувам трпезариски маси со димензии: 160 x 90 + 40 Изработувам...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:35Stolici

Na prodažba 2 stolici,unikat,račna izrabotka od orev cena za Edna 120...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 21:57Stolica klackalka

Klackalka od buka drvo


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:11SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 20:38Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:38STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35Se prodavat sankerski, niski stolici i masi

Se prodavat sankerski stolici i niski stolici i masi Info 078312030


1 €
или предлог цена
Вчера 19:18  НОВ ОГЛАС

Klub masa

Racno napravena klub masa, za vashiot dom/dvor.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
Вчера 17:17Masa na podesuvanje visina za lap-top

Masata e so dimenzii 50/40 sm. Izrabotena e od plastika . Ima drźac ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Trpezariska masa so stolici od cresha / Трпезарија од цреша

Трпезариската маса од дрво од цреша. Со класичен и префинет изглед. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:03Prodavam pravoagolna masa so 6 stolici

Prodavam pravoagolna Drvena(dap) masa , 6 drveni stolici ,neiskoriste...


200 €
или предлог цена
Вчера 11:44Se prodava fotelja 1000 den

Prodavam fotelja 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 11:30IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
Вчера 11:18Трпезариска маса

Трпезариска маса 160/90


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Вчера 10:25Prodavam Trpezariska Masa Komplet so Stolcinja

Prodavam trpezariska masa komplet so stolcinja 4+1 marles slovensko p...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:08Garnitura

Se prodava nova garnitura komplet dvosed, dve fotelji i masicka bro...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Ubavi 6 stolcinja

Ne se koristat


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 08:57Slovenijales 6 stolici

Ubava stolica samo treba da se pretapaciraat. 6 komplet stolici.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 08:49Trpezariski stolici NOVI , 1god koristeni.

Prodavam 4 stolici kako novi, nitu grepka nitu bilo kakvo ostetuvanje...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 07:22Skoro Nova Trpezariska masa so 4 stolici

Prodavam Trpezariska masa so 4 stolici kupena pred samo edna godina. ...


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:21Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
13 авг 22:29Prodavam trpezariska masa

Prodavam trpezariska masa (buka drvo) 7000 denari 070233509


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

13 авг 19:10STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TABURETKI �...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

13 авг 18:16Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
13 авг 17:32MASI I STOLICI

20 stola i 4 masi za so 6 stola za povejke info na 078 426 733


300 €
или предлог цена
13 авг 15:41Продавам висока барска маса - коњопој (дрвен)

Евтино се продава дрвена висока маса... За повеќе инфо на: 070-331...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

13 авг 14:20MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predme...


1 €
или предлог цена
13 авг 13:53Se prodava Masa i 6 stolici

Masa i 6 stolici Tel. 076/484-806


1 МКД
или предлог цена
13 авг 13:47TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLA

Trpezariska masa so 6 stola


4.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:47Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
13 авг 13:01Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам